Nadstavané rolety SKT

Systém roliet namontovaných zhora je ponuka spoločnosti Pagen adresovaná ľuďom, ktorí očakávajú funkčné riešenie. Rolety SKT OPOTERM je možné použiť ako v novo postavených budovách, tak aj pri modernizácii existujúcich budov pri výmene okenných rámov. Pre horný roletový systém je charakteristická priama montáž roletovej skrinky na okenný rám pomocou vhodného adaptívneho profilu.

Tieto profily pracujú s väčšinou profilov okien a dverí z drevených, hliníkových a PVC stolárstva. Tieto boxy sú vyrobené z veľmi kvalitných prvkov z PVC a ich vnútro bolo dodatočne izolované, čím sa zvýšila tepelná izolácia. Systém horných žalúzií SKT Opoterm od spoločnosti Pagen bol certifikovaný renomovaným výskumným centrom IFT Rosenheim v oblasti priepustnosti tepla.

Skúšky sa uskutočňovali pre dkrinky s použitím izolačného materiálu EPS (Neopor) na základe v súčasnosti platných noriem a výpočtových metód. Boli získané veľmi dobré parametre, napríklad skrinka SKT 230/170 s integrovanou moskytiérou získala koeficient Usb = 0,73 W / (m2K), čo je dôležité pri zachovaní vysokého vinutia systému, ktoré umožňuje zakryť väčšie zasklenie.

Žiadosť o cenovú ponuku

Ak máte záujem o cenovú ponuku, vyplňte a odošlite nasledujúci formulár.