Schüco ASE 60.HI

Posuvný a zdvižno-posuvný systém s vynikajúcou tepelnou izoláciou a úzkou šírkou profilu.

Modulárny, škálovateľný posuvný a zdvižno-posuvný systém Schüco ASE 60 zaujme vynikajúcou tepelnou izoláciou, malou viditeľnou šírkou profilov a komplexnými riešeniami z hľadiska dizajnu a pohodlia. Zvláštnou výhodou je možnosť individuálnej konfigurácie posuvného systému z hľadiska pohodlia a dizajnu.

Voliteľné súčasti výbavy, ako napríklad Schüco SmartStop a Schüco SmartClose, zaisťujú bezpečnosť a kvalitu služieb na najvyššej úrovni. Úzka kontaktná zóna krídel umožňuje interiéru preniknúť do okolia a prah v jednej rovine s podlahou eliminuje bariéry, ktoré sťažujú prechod. Vďaka skrytým prvkom hardvéru zaisťuje profilový systém prvotriedny dizajn aj v otvorenej polohe. Potrebu zvýšiť bezpečnosť zaisťuje certifikát proti vlámaniu posuvných a zdvižno-posuvných systémov.

  • Modularita a veľký počet variantov otvárania, vrátane 90 ° otváracích rohov, zaručujú voľnosť dizajnu a veľkú flexibilitu.
  • Malé predné šírky profilov krídla zaisťujú jemný vzhľad.
  • Možnosti DesignLine, ako napríklad prah v jednej rovine s podlahou a úzka kontaktná zóna krídel, zaisťujú vysoký komfort a moderný dizajn.
  • Skrytá hardvérová drážka bez viditeľných technických prvkov zaisťuje jasný vzhľad a jedinečný dizajn.
  • Voliteľné systémové komponenty Schüco SmartStop a SmartClose zaisťujú maximálny komfort a bezpečnosť prevádzky krídla.
Vzorkovník RAL farieb
Vzorkovník RAL farieb
ALU-Višňa
ALU-Višňa
ALU-Čerešňa
ALU-Čerešňa
ALU-Dub antický
ALU-Dub antický
ALU-Dorato
ALU-Dorato
ALU-Orech
ALU-Orech
ALU-Palisander
ALU-Palisander
ALU-Borovica
ALU-Borovica
ALU-Starý dub
ALU-Starý dub
ALU-Zlatý dub
ALU-Zlatý dub
ALU-Mahagón
ALU-Mahagón
ASE 60/80
ASE 60/80
ASE 60/80
ASE 60/80
Žiadosť o cenovú ponuku

Ak máte záujem o cenovú ponuku, vyplňte a odošlite nasledujúci formulár.