Schüco Exclusive Line

Okno z rady Exclusive Line je inovatívnym, 7-komorovým systémom Schüco LivIng. Zaručí veľmi vysokú tepelnú izoláciu, ktorá doteraz nebola možná bez použitia ďalších, drahších riešení. Okno Exclusive Line je produkt, ktorý vám pomôže chrániť pred vlámaním, umožní vám ušetriť až 45% na vykurovanie a vďaka verzii Elegant Vás budú tešiť aj výnimočné estetické hodnoty. Šírka profilu 82 mm.

SECURITY - Stavte na bezpečnosť!

Okná v tejto verzii poskytujú ochranu v prípade základných činností zahrňujúcich fyzickú silu. Výberom modelu SECURITY získate produkt s odolnosťou proti vlámaniu v triede RC1N. Okno je vybavené osemhrannými zaisťovacími skrutkami a západkami proti krádeži vo všetkých rohoch a protivrtnou doskou namontovanou na kazete espagnolette.

ELEGANT - Viacbodové uzamykacie kovanie s neviditeľnými závesmi

Verzia ELEGANT je okno vybavené sklopným a otočným kovaním, ktoré je diskrétne skryté vo vôli polodrážky. Vďaka tomuto dizajnu kovania sú závesy pri zatvorenom okne neviditeľné. Okrem estetických hodnôt získavame jedinečné technické parametre – nosnosť krídla do 150 kg. Okno s neviditeľnými závesmi má tiež lepšiu tepelnú izoláciu, pretože závesy sú úplne skryté v suchej komore medzi krídlom a rámom okna, takže nevzniká žiadny tepelný most.

  • 7-komorový profil 82 mm s 3 tesneniami
  • pozinkovaná oceľová výstuha v krídle, uzatvorená v ráme
  • profilová trieda EuroLine
  • 3-sklo 4/18/4/18/4 tepelná izolácia UG= 0,5 W/ m²K, ktoré je vyplnené argónom
  • TGI rámik SWISSPACER
  • hliníkové kľučky Schüco Akustik
  • kovanie WinkHaus Active Pilot
Biela
Biela
SC Winchester
SC Winchester
SC Mahagón
SC Mahagón
SC Zlatý dub
SC Zlatý dub
SC Orech
SC Orech
SC Krémová RAL-9001
SC Krémová RAL-9001
SC Tmavo hnedá
SC Tmavo hnedá
SC Biela alpská RAL-9010
SC Biela alpská RAL-9010
SC Antracit saten RAL-7016
SC Antracit saten RAL-7016
SC Antracit RAL-7016
SC Antracit RAL-7016
SC-Basaltgrau RAL 7012
SC-Basaltgrau RAL 7012
SC-Achatgrau RAL 7038
SC-Achatgrau RAL 7038
SC-SAF-DB 703 mat
SC-SAF-DB 703 mat
SC-Quarzgrau RAL 7039
SC-Quarzgrau RAL 7039
SC-Oregon 4
SC-Oregon 4
SC-Tmavý dub
SC-Tmavý dub
SC-Moosgrun RAL 6005
SC-Moosgrun RAL 6005
SC-Douglasia
SC-Douglasia
SC-Basaltgrau RAL 7012 glatt
SC-Basaltgrau RAL 7012 glatt
SC-Schwarzgrau RAL 7021
SC-Schwarzgrau RAL 7021
SC-Siena Noce
SC-Siena Noce
SC-Siena Rosso
SC-Siena Rosso
SC-Silbergrau RAL 7001
SC-Silbergrau RAL 7001
SC-Tannengrun RAL 6009
SC-Tannengrun RAL 6009
SC-Aluminium geburstet
SC-Aluminium geburstet
SC-Lichtgrau RAL 7035
SC-Lichtgrau RAL 7035
activPilot Comfort

Výhody nového spôsobu vetrania Vetranie cez 6 mm medzeru medzi krídlom a rámom okna je možné vďaka použitiu jedinečných tvaroviek - systému activPilot Comfort, ktorý vytvorili dizajnéri spoločnosti Winkhaus. Vetranie na 6-tku sa nevzťahuje iba na šírku štrbiny, cez ktorú prebieha výmena vzduchu, ale aj na 6 výhod, ktoré ho odlišujú od tradičného vetrania. 1 Zdravé 2 Bezpečné 3 Úspora energie 4 Bez prievanu 5 Žiadny nepríjemný hmyz 6 Za každého počasia. Porovnanie s vetraním cez sklopné okno -Zvýšená odolnosť proti vlámaniu je spôsobená jedinečným dizajnom prvkov kovania. Oceľové západky na každej strane okna sťažujú vytlačenie krídla z rámu. Z vonkajšej strany je ťažko viditeľné, že okno sa jednoducho nezatvára, pretože zvislá kľučka je skrytá pri koľajnici. Vďaka tomu môžete byt vetrať aj keď ste mimo domova. Výmena vzduchu, najmä v zime, stojí veľa cennej energie. V prípade vetrania na 6-tku, čerstvý vzduch prúdi do interiéru pomalšie a rovnomerne sa šíri po celej miestnosti. Vďaka tomu sa rýchlejšie zohrieva na teplotu v interiéri. Straty energie sú oveľa nižšie ako pri vetraní cez naklonené okno.

activPilot Select

Inovácia skrytá vo vnútri okna. Móda pre veľké zasklenenia a úzke profily, zvýšený záujem o okná so zvýšenou energetickou účinnosťou a absorpciou zvuku sú najnovšími trendami v stavebníctve. Produkt ActivPilot Select vytvára nové možnosti pre dizajnérov a výrobcov okien. Tento sklopný a otočný hardvér, úplne skrytý v medzere medzi drážkami, umožňuje konštrukciu okien s plochou krídla 3 m² a hmotnosťou 150 kg. Kovanie activPilot Select má modulárnu štruktúru a je rozdelené do 2 hmotnostných tried. Štandardná verzia je prispôsobená oknám s maximálnou hmotnosťou krídla 100 kg. Použitím iba dvoch ďalších prvkov: lišty závesu krídla a adaptéra, získame riešenie prispôsobené krídlam s hmotnosťou 150 kg. Minimálne kroky, maximálny komfort Inštalačný koncept hardvéru znamená zjednodušenú montáž a nastavenie. Kovanie nevyžaduje žiadne špeciálne vŕtanie alebo frézovanie v profile. Uzamykacie body môžu byť umiestnené v blízkosti rohov okna, čo zaisťuje väčšiu stabilitu a ochranu proti vlámaniu. Montér môže zavesiť list v ráme sám. Nadčasová estetika okien s neviditeľnými pántami. Ľahká údržba Nosnosť do 150 kg umožňuje použitie zasklenenia so zvýšenou izoláciou. Pre okná s vysokým bezpečnostným štandardom až do triedy RC2

Schuco biela
Schuco biela
Schuco hnedá
Schuco hnedá
Schuco čierna
Schuco čierna
Schuco oceľová
Schuco oceľová
Sklenená výplň

Na zasklenenie sa používa nízkoemisné izolované sklo so širokou škálou sklenených vložiek, ktoré nám dodáva spoločnosť Effect-Glass. Sklo použité v týchto oknách je moderný a technologicky vyspelý výrobok. Vyznačuje sa dvojstupňovým tesnením medzi rozperou a dvoma alebo tromi sklenenými tabuľami, čo zase zvyšuje životnosť výrobku. Izolačné sklenené jednotky sa vyrábajú na plne automatizovaných špecializovaných výrobných linkách s použitím tých najkvalitnejších komponentov. Dôsledná kontrola v každej fáze výroby zaisťuje vysokú kvalitu konečného produktu. Izolačné sklenené jednotky môžu obsahovať ľubovoľné konfigurácie sklenených tabúľ zo širokej škály značiek Effect-Glass, ktoré zaisťujú: tepelnú izoláciu, požiarnu odolnosť, bezpečnosť, ochranu pred slnkom a hlukom.

Žiadosť o cenovú ponuku

Ak máte záujem o cenovú ponuku, vyplňte a odošlite nasledujúci formulár.