Salamander Comfort Arte

Model s vysoko kvalitným profilom uľahčuje údržbu a čistenie, rovnako ako dlhú a nezmenenú životnosť. Tieto okná vyzerajú mimoriadne esteticky, čo z nich robí vynikajúce riešenie pre rodinné domy a verejné budovy.

  • 5-komorový profil 73mm s 2 tesneniami
  • pozinkovaná oceľová výstuha v ráme aj krídle
  • 2-sklo 4/16/4 tepelná izolácia 1,1 W/ m²K, vyplnené argónom
  • balík zasklenia do 36 mm (3 - sklo)
  • kľučka Hoppe Secustic v štandarde
  • kovanie WinkHaus active Pilot
SAL-Antracit 70
SAL-Antracit 70
SAL-Antracit satin 88
SAL-Antracit satin 88
Biela
Biela
SAL-Tmavo hnedá 71
SAL-Tmavo hnedá 71
SAL-Nebraska 33
SAL-Nebraska 33
SAL-Bridlicovo sivá matná 34
SAL-Bridlicovo sivá matná 34
SAL-Zlatý dub 51
SAL-Zlatý dub 51
SAL-Dub bahenný 25
SAL-Dub bahenný 25
SAL-Krémová 59
SAL-Krémová 59
SAL-Mahagón 26
SAL-Mahagón 26
SAL-Orech 21
SAL-Orech 21
SAL-Ginger oak 28
SAL-Ginger oak 28
SAL-Sivá 02
SAL-Sivá 02
SAL-Tmavo zelená 03
SAL-Tmavo zelená 03
Coriander Oak 94
Coriander Oak 94
SAL-Svetlo sivá 73
SAL-Svetlo sivá 73
SAL-Jet Black Matt 18
SAL-Jet Black Matt 18
SAL-Letná daglézia 27
SAL-Letná daglézia 27
SAL-Metbrush ALU 69
SAL-Metbrush ALU 69
SAL-Polareiche 43
SAL-Polareiche 43
SAL-Signalgrau Satin 87
SAL-Signalgrau Satin 87
SAL- Oceľovo modrá 11
SAL- Oceľovo modrá 11
SAL-Weinrot 19
SAL-Weinrot 19
SAL-Woodec Oak 91
SAL-Woodec Oak 91
SAL-Woodec Alpine 92
SAL-Woodec Alpine 92
SAL-Woodec Concrete 93
SAL-Woodec Concrete 93
Silver Grau 42
Silver Grau 42
activPilot Concept

ActivPilot Concept je kovanie, ktoré na trhu vyniká moderným dizajnom, mimoriadnou funkčnosťou a pohodlím používania. Transparentný modulárny systém poskytuje výrobcovi okien vyššiu efektivitu, najmä vďaka výrazne zníženému počtu komponentov. Inovatívny uzamykací systém založený na osemuholníkových hríbovitých skrutkách vám umožní ľahko zmeniť štandard ochrany proti vlámaniu okna. V prípade potreby je možné zvýšiť štandard odolnosti proti vlámaniu do triedy 1 alebo 2 nahradením rámových úchytiek ochranou proti vlámaniu. Hardvérový systém activPilot CONCEPT je rad vybavenia, ktoré zvyšuje bezpečnosť okien, medzi ktoré patria: osemuholníkový systém nastavenia hríbikov, zámok nesprávnej polohy kľučky, poistky proti krádeži po obvode okna, espagnolette s pevnou výškou rukoväte, 8-stupňové nastavenie prítlaku krídla na rám, dve západky proti odcudzeniu na každom krídle. Kovanie activPilot CONCEPT je možné použiť pre jednokrídlové a viackrídlové balkónové okná a dvere s pevným a pohyblivým stĺpikom.

activPilot Select

Inovácia skrytá vo vnútri okna. Móda pre veľké zasklenenia a úzke profily, zvýšený záujem o okná so zvýšenou energetickou účinnosťou a absorpciou zvuku sú najnovšími trendami v stavebníctve. Produkt ActivPilot Select vytvára nové možnosti pre dizajnérov a výrobcov okien. Tento sklopný a otočný hardvér, úplne skrytý v medzere medzi drážkami, umožňuje konštrukciu okien s plochou krídla 3 m² a hmotnosťou 150 kg. Kovanie activPilot Select má modulárnu štruktúru a je rozdelené do 2 hmotnostných tried. Štandardná verzia je prispôsobená oknám s maximálnou hmotnosťou krídla 100 kg. Použitím iba dvoch ďalších prvkov: lišty závesu krídla a adaptéra, získame riešenie prispôsobené krídlam s hmotnosťou 150 kg. Minimálne kroky, maximálny komfort Inštalačný koncept hardvéru znamená zjednodušenú montáž a nastavenie. Kovanie nevyžaduje žiadne špeciálne vŕtanie alebo frézovanie v profile. Uzamykacie body môžu byť umiestnené v blízkosti rohov okna, čo zaisťuje väčšiu stabilitu a ochranu proti vlámaniu. Montér môže zavesiť list v ráme sám. Nadčasová estetika okien s neviditeľnými pántami. Ľahká údržba Nosnosť do 150 kg umožňuje použitie zasklenenia so zvýšenou izoláciou. Pre okná s vysokým bezpečnostným štandardom až do triedy RC2

activPilot Comfort

Výhody nového spôsobu vetrania Vetranie cez 6 mm medzeru medzi krídlom a rámom okna je možné vďaka použitiu jedinečných tvaroviek - systému activPilot Comfort, ktorý vytvorili dizajnéri spoločnosti Winkhaus. Vetranie na 6-tku sa nevzťahuje iba na šírku štrbiny, cez ktorú prebieha výmena vzduchu, ale aj na 6 výhod, ktoré ho odlišujú od tradičného vetrania. 1 Zdravé 2 Bezpečné 3 Úspora energie 4 Bez prievanu 5 Žiadny nepríjemný hmyz 6 Za každého počasia. Porovnanie s vetraním cez sklopné okno -Zvýšená odolnosť proti vlámaniu je spôsobená jedinečným dizajnom prvkov kovania. Oceľové západky na každej strane okna sťažujú vytlačenie krídla z rámu. Z vonkajšej strany je ťažko viditeľné, že okno sa jednoducho nezatvára, pretože zvislá kľučka je skrytá pri koľajnici. Vďaka tomu môžete byt vetrať aj keď ste mimo domova. Výmena vzduchu, najmä v zime, stojí veľa cennej energie. V prípade vetrania na 6-tku, čerstvý vzduch prúdi do interiéru pomalšie a rovnomerne sa šíri po celej miestnosti. Vďaka tomu sa rýchlejšie zohrieva na teplotu v interiéri. Straty energie sú oveľa nižšie ako pri vetraní cez naklonené okno.

Secustik biela
Secustik biela
Secustik hnedá
Secustik hnedá
Secustik strieborná
Secustik strieborná
Secustik zlatá
Secustik zlatá
Kľučka s kľúčom
Kľučka s kľúčom
Kľučka s tlačidlom
Kľučka s tlačidlom
Sklenená výplň

Na zasklenenie sa používa nízkoemisné izolované sklo so širokou škálou sklenených vložiek, ktoré nám dodáva spoločnosť Effect-Glass. Sklo použité v týchto oknách je moderný a technologicky vyspelý výrobok. Vyznačuje sa dvojstupňovým tesnením medzi rozperou a dvoma alebo tromi sklenenými tabuľami, čo zase zvyšuje životnosť výrobku. Izolačné sklenené jednotky sa vyrábajú na plne automatizovaných špecializovaných výrobných linkách s použitím tých najkvalitnejších komponentov. Dôsledná kontrola v každej fáze výroby zaisťuje vysokú kvalitu konečného produktu. Izolačné sklenené jednotky môžu obsahovať ľubovoľné konfigurácie sklenených tabúľ zo širokej škály značiek Effect-Glass, ktoré zaisťujú: tepelnú izoláciu, požiarnu odolnosť, bezpečnosť, ochranu pred slnkom a hlukom.

Žiadosť o cenovú ponuku

Ak máte záujem o cenovú ponuku, vyplňte a odošlite nasledujúci formulár.