Schüco ASE 80.HI

Posuvný a zdvižno-posuvný systém najnovšej generácie s vysokou tepelnou izoláciou.

Systém posuvných a zdvižno-posuvných dverí Schüco ASE 80.HI (s vysokou izoláciou) s vysokou tepelnou izoláciou eliminuje prekážky prechodu, zaisťuje štíhly vzhľad a vysoký komfort. Umožňuje implementáciu budov s udržateľnou architektúrou s elegantnými terasovými dverami prispôsobenými potrebám užívateľa v štandarde pasívnej stavby.

Modulový a škálovateľný systém hliníkových profilov vo verzii DesignLine zaujme minimálnou viditeľnou šírkou profilov v kontaktnom bode krídiel, ktoré vizuálne posúva rám na pozadie. Prah v jednej rovine s podlahou umožňuje harmonickú kombináciu vnútorného a vonkajšieho priestoru bez bariér, ktoré bránia prechodu.

Skryté hardvérové komponenty zdôrazňujú puristický a vysokokvalitný dizajn aj v otvorenej polohe. Ďalšou výhodou posuvných a zdvižno-posuvných systémov Schüco ASE 80.HI je vysoká flexibilita konfigurácie. Voliteľné komponenty ako Schüco SmartStop a Schüco SmartClose zaisťujú bezpečnosť a kvalitu služieb na najvyššej úrovni.

  • Modularita a veľký počet variantov otvárania, vrátane 90 ° otváracích rohov, zaručujú voľnosť dizajnu a veľkú flexibilitu.
  • Úzke profily krídel poskytujú jemný vzhľad.
  • Možnosti DesignLine, ako napríklad prah v jednej rovine s podlahou a úzka kontaktná zóna krídel, zaisťujú vysoký komfort a moderný dizajn.
  • Skrytá hardvérová drážka bez viditeľných technických prvkov zaisťuje jasný vzhľad a jedinečný dizajn.
  • Voliteľné systémové komponenty Schüco SmartStop a SmartClose zaisťujú maximálny komfort a bezpečnosť prevádzky krídla.
Vzorkovník RAL farieb
Vzorkovník RAL farieb
ALU-Višňa
ALU-Višňa
ALU-Čerešňa
ALU-Čerešňa
ALU-Dub antický
ALU-Dub antický
ALU-Dorato
ALU-Dorato
ALU-Orech
ALU-Orech
ALU-Palisander
ALU-Palisander
ALU-Borovica
ALU-Borovica
ALU-Starý dub
ALU-Starý dub
ALU-Zlatý dub
ALU-Zlatý dub
ALU-Mahagón
ALU-Mahagón
ASE 60/80
ASE 60/80
ASE 60/80
ASE 60/80
Žiadosť o cenovú ponuku

Ak máte záujem o cenovú ponuku, vyplňte a odošlite nasledujúci formulár.