Brána Genius

Brána je jedným z najdôležitejších dokončovacích prvkov. Mal by byť pevný, bezpečný a prispôsobený architektúre budovy. Aby sme splnili všetky očakávania zákazníkov a priniesli vysoko kvalitný produkt, pristupujeme ku každej objednávke individuálne. Ponúkame širokú škálu farieb brán. Pripravili sme ponuku maľby v takmer 200 farbách z palety RAL a niekoľkých desiatok dýh, ktoré dávajú možnosť zladiť bránu so zvyšnými dokončovacími prvkami zariadenia.

Pohon Somfy

k dispozícii v dvoch verziách: Dexxo OPTIMO 800N RTS a Dexxo PRO 1000 RTS, určené pre brány s rozlohou 15 m2. Zariadenie má schopnosť naprogramovať silu detekcie prekážok a spomalenia pri otváraní a zatváraní. Pohon je možné vybaviť ďalším príslušenstvom, ako je napríklad batéria pre núdzové napájanie, fotobunky alebo ďalšie diaľkové ovládače.

Pohon Sommer

univerzálny pohon pre sekcionálne brány SOMMER je k dispozícii v dvoch variantoch: A550 L a A 800 XL so zabudovaným LED osvetlením a dvoma diaľkovými ovládačmi. Má tiež možnosť pripojiť batériu, ktorá zaisťuje nepretržitú prevádzku v prípade výpadku elekt. prúdu. Štandardné vybavenie je so samosvorným motorom, ktorý odolá akejkoľvek polohe v prípade vlámania.

Antracit RAL-7016
Antracit RAL-7016
Biela
Biela
Dub bahenný
Dub bahenný
Mahagón
Mahagón
Orech
Orech
RAL-7024
RAL-7024
Winchester
Winchester
Zlatý dub
Zlatý dub
Žiadosť o cenovú ponuku

Ak máte záujem o cenovú ponuku, vyplňte a odošlite nasledujúci formulár.