Hliníkové ohýbané parapety

Zliatina hliníka s horčíkom a mangánom o hrúbke 0,8 mm zaručuje vysoké pevnostné vlastnosti a odolnosť proti korózii. Výhodou týchto parapetov je priaznivá cena a variabilita požadovaného tvaru pre všetky druhy použitia. Ukončenie parapetov môže byť s hliníkovou krytkou (predomietkovou, poomietkovou) alebo s plastovou krytkou.

Pred poveternostnými vplyvmi je parapet chránený špeciálnou polyesterovou farbou a je potiahnutý ochrannou fóliou.

Hliníkové ohýbané parapety sú dostupné v šírkach od 70 mm do 400 mm a maximálnej dĺžke 6000 mm. Ponúkame aj možnosť neštandardných šírok podľa dodaného okótovaného nákresu.

Tieto parapety sú vyrábané pomocou technológie ohýbania hliníkových plechov, čo umožňuje vytvoriť atraktívny a funkčný produkt za konkurencieschopnú cenu.

Hliníkové ohýbané parapety sú ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú kvalitný a estetický doplnok pre svoje okná za prijateľnú cenu. S ich cenovou dostupnosťou a funkčnosťou predstavujú vynikajúcu alternatívu pre tých, ktorí chcú úsporne dokončiť svoje domáce projekty.

Hlavné vlastnosti

  • Cenová dostupnosť: Hliníkové ohýbané parapety poskytujú cenovo výhodnejšiu alternatívu voči extrudovaným parapetom, čím umožňujú úsporu nákladov pri dokončovaní okien a dverí.
  • Estetický vzhľad: Napriek nižšej cene si tieto parapety udržiavajú elegantný a moderný vzhľad, ktorý dodáva exteriéru estetickú hodnotu a atraktivitu.
  • Funkčnosť: Hliníkové ohýbané parapety sú rovnako funkčné ako ich drahšie extrudované varianty, čo znamená, že poskytujú spoľahlivú ochranu a dokonalé dokončenie okien a dverí.
  • Odolnosť: Aj keď sú cenovo dostupnejšie, hliníkové parapety sú stále vyrobené z kvalitného a odolného materiálu, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť a odolnosť voči vonkajším vplyvom.
RAL 9010
RAL 9010
RAL 8019
RAL 8019
RAL 8003
RAL 8003
RAL 7016
RAL 7016
Stredný bronz
Stredný bronz
Podľa vzorkovníka RAL
Podľa vzorkovníka RAL
Technický nákres Hliníkové ohýbané parapety
Hliníkové ohýbané parapety
Žiadosť o cenovú ponuku

Ak máte záujem o cenovú ponuku, vyplňte a odošlite nasledujúci formulár.